Par "Koka lietu darbnīcu"

Koka lietu darbnīcā darbojas meistari Roberts Leitāns un Evija Rukmane. Mūs aizrauj koka struktūra, siltums, dabīgums un iespēja eksperimentēt, lai varētu piedāvāt aizvien jaunus un interesantus izstrādājumus. Izstrādājam gan piederumus virtuvei - koka karotes, iesmus, medus karotītes, koka virtuves dēlīšu, pirts lietas, koka dakšas un nažus, gan piederumus servēšanai - suši un siera plates, paplātes u.c. izstrādājumus. Veidojam arī koka traukus, kas pilda gan praktiskās, gan dekoratīvās funkcijas.

Koka lietas izstrādājan no Latvijā augušiem materiāliem - ozola, oša, gobas, kadiķa, pīlādža, melnalkšņa, bērza un no augļukokiem - ābeles, plūmes un ķirsis.

Kopš 1997. gada nodarbojamies arī ar klūgu pinumu izgatavošanu. Esam piedalījušies dažādās izstādēs un gadatirgos. No pinumiem izgatavojam gan mēbeles, gan arī dažādus grozus un paplātes.

Izpildam arī individuālus pasūtījumus.

Padomājuši esam par dārza skaistumkopšanu. Pinam dažādas puķu kastes, iekaramus grozus nokarenajām puķēm un dažādu veidu žogus no netīrītajām klūgām.

Nav aizmirsti arī bērni, kuri savās rotaļās var izmantot mūsu pītās mantu kastes uz riteņiem, leļļu ratus, ķerras ar vienu vai diviem riteņiem. Izgatavojam arī pītus šūpuļus.
Lai katram pinumam būtu piemērots materiāls, klūgas audzējam paši.